Kredyty

PKO Bank Polski

II Oddział w Białymstoku
15-057 Białystok
ul. Bolesława Chrobrego 2

Joanna Matysiuk
Doradca
tel. 085 879 67 30
joanna.matysiuk@pkobp.pl

IV Oddział w Białymstoku
15-756 Białystok
ul. Swobodna 25

Zbigniew Chutkowski
Doradca
tel. 085 663 98 26; 666 822 121
zbigniew.chutkowski@pkobp.pl

Dom Kredytowy NOTUS

ul. Mariańska 3
15-402 Białystok

Tomasz Józwowicz
Doradca finansowy
tel. 667-965-139
e-mail: tomasz.jozwowicz@notuskredyt.pl

BRE Bank SA

Centrum Usług Finansowych nr 1 w Białymstoku
ul. Legionowa 28

Aneta Skrouba
Specjalista ds. Sprzedaży
tel. (85) 745 80 56
kom. 0 784 02 77 90
e-mail: aneta.skrouba@multibank.pl

GE Money Bank

ul.H.Sienkiewicza 40A
15-004 Białystok, Polska

Antoni Dołęgiewicz
Doradca Klienta - Kredyty Hipoteczne
tel: (085) 743 60 21, 602 589 486
fax: (085) 743 60 84
e-mail: antoni.dolegiewicz@ge.com

Bank Millenium

Millennium Centrum Kredytowe

Andrzej Kardasz
Doradca Kredytowy
al. Piłsudskiego 13/1
Białystok
tel. 085 740 82 90; (0) 605 160 189
andrzej.kardasz@bankmillennium.pl

Kredyt Bank

I Oddział w Białymstoku
ul. Mickiewicza 50
15-232 Białystok
godziny otwarcia: pn.-pt. 9.00-18.00
Doradcy ds. Kredytów

Beata Stankiewicz
elzbieta.malitka@kredytbank.pl

Katarzyna Chylińska
katarzyna.chylinska@kredytbank.pl

Dorota Ciupa dorota.ciupa@kredytbank.pl
tel. 085 7409123, 085 7409124

II Oddział w Białymstoku
Filia nr 5 ul. Radzymińska 14
15-863 Białystok
godziny otwarcia: pn.–śr. 9.00–16.00, czw.–pt. 10.30–17.30
Doradcy ds. Kredytów

Elżbieta Malitka
elzbieta.malitka@kredytbank.pl

Janina Znorko
janina.znorko@kredytbank.pl
tel. 085 652 60 08, 085 652 60 09

Realizacja:
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies/Polityce Prywatności.