Dlaczego warto kupić

Dom czy mieszkanie? Takie pytanie zadajecie sobie Państwo. Często w tym pojedynku wygrywa dom jednorodzinny. Na jego korzyść przemawia między innymi własny ogród, parking, garaż. Takie argumenty tracą dziś jednak na znaczeniu - możecie mieć mieszkanie z własnym parkingiem, kawałkiem zieleni i kominkiem...

  • Marzysz o domu z ogrodem, ale dysponujesz mniejszym budżetem?
  • Jesteś zapracowany i nie masz czasu na domowe obowiązki?

wybierz mieszkanie na EKO-OSIEDLU.

ATRAKCYJNA LOKALIZACJA
ul. Puchalskiego znajduje się na osiedlu Bagnówka, w spokojnej willowej dzielnicy Białegostoku. Od ścisłego centrum miasta dzieli kilkanaście minut samochodem lub autobusem. Nowo wybudowane drogi i ścieżki rowerowe na trasie Kopernikowskiej i Generalskiej umożliwią szybką i bezkolizyjną komunikację z każdej strony miasta bez konieczności przejazdu przez centrum.

Osiedle położone jest na malowniczym terenie za rzeczką Dolistówką w sąsiedztwie łąk i lasów.

Jednocześnie lokalizacja zapewnia bliskość infrastruktury wielkiego miasta (szkół, ośrodków zdrowia, zaplecza handlowego). W bliskiej lokalizacji przy ul. Kluka znajduje się Szkoła Podstawowa nr 51, sklep ogólnospożywczy oraz szkoła języków obcych.


NISKIE KOSZTY EKSPLOATACJI
- niskie koszty ogrzewania ze względu na specyfikę zabudowy szeregowej, zastosowane materiały ścienne o zdolnosci do akumulacji ciepła oraz ocieplenie styropianem gr. 15 cm.
Własne opomiarowanie ciepła daje komfort decydowania o ,,sezonie grzewczym” jak również korzystnie przekłada się na koszty eksploatacyjne
- indywidualny system opomiarowania ciepła, wody i prądu w każdym mieszkaniu (opcja dodatkowa - ogrzewanie podłogowe)

- 1 miejsce postojowe do każdego mieszkania
- ogródek przy każdym mieszkaniu
- możliwość zakupu lub dzierżawy dodatkowego miejsca postojowego
- odprowadzenie wody deszczowej z terenu do deszczówki w drodze
- brak opłat za prowadzenie administracji i dozoru
- brak składek remontowych
.

STWÓRZ WŁASNY UKŁAD POMIESZCZEŃ
Ty decydujesz ile pokoi jest w mieszkaniu 2, 3 lub nawet 4. Możliwość adaptacji mieszkania według uznania i potrzeb. Zmiana aranżacji ścianek działowych bez dodatkowych kosztów.

MATERIAŁY
Najwyższej jakości materiały jak pustaki produkowane z naturalnych składników wyróżniające się m.in. bardzo wysoką izolacyjnością akustyczną, trwałością i wytrzymałością, odpowiednią hydroregulacją (utrzymaniem wewnątrz pomieszczenia optymalnej wilgotoności), system kominowy Schiedel, drzwi wejściowe Gerda, stolarka okienna PCV kl. A.

NEGOCJUJ
Atrakcyjna cena, dostosowywana do warunków płatności.

BUDUJEMY TAM, GDZIE WARTOŚĆ NIERUCHOMOŚCI BĘDZIE ROSŁA
Nawet jeśli zaciągasz kredyt na 100% wartości nieruchomości, możesz spać spokojnie. Wartość mieszkań w dzielnicy Bagnówka stale rośnie, a rozwój i modernizacja pobliskiej infrastruktury zdecydowanie podwyższa ceny nieruchomości w dzielnicy. Zakup mieszkania na EKO-OSIEDLU to naprawdę bardzo dobra inwestycja.

BOGATE DOŚWIADCZENIE www.eko-system.pl
Działamy nieprzerwanie od ponad 20 lat. W przeciągu tych lat praktyki i funkcjonowania przedsiębiorstwo nabyło ogromne doświadczenie w dziedzinie budownictwa mieszkaniowego jedno i wielorodzinnego, budowy galerii i pawilonów handlowo-usługowe oraz budynków użyteczności publicznej. Kompleksy przemysłowe i magazynowe z częścią biurowo-socjalną, salony samochodowe ze stacjami obsługi pojazdów oraz oczyszczalnie ścieków znajdują się również w dorobku naszej firmy.
Otrzymanie wielu prestiżowych nagród, , takich jak Gazele Biznesu, Diamenty Forbesa czy Złote i Srebrne Statuetki w konkursie „Budowa Roku”, jak również opinie naszych Klientów, spośród których część decyduje się na powtórny zakup nieruchomości w naszej firmie lub poleca nas swoim znajomym i rodzinie, świadczy o naszej rzetelności i wiarygodności.

Realizacja:
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies/Polityce Prywatności.