Opis inwestycji

Przygotowaliśmy dla Państwa poniższą ofertę mając na uwadze Państwa komfort, poczucie bezpieczeństwa i niskie koszty utrzymania. Tradycyjna technologia wykonania i dachy pokryte dachówką dodają elewacji budynków niepowtarzalnego uroku. Dach pokryty dachówką gwarantuje naturalne, a tym samym zdrowe budownictwo. Niezaprzeczalnymi zaletami tego dachu są: doskonale odprowadzenie wody opadowej, długi okres użyteczności, nieskomplikowana konserwacja. Izolacja termiczna poddasza oraz specjalnie dobrana stolarka o niskim współczynniku przenikania ciepła gwarantuje małe zużycie energii przez budynek a co za tym idzie niskie koszty utrzymania.

Na "Eko-Osiedlu III" w pierwszej kolejności powstaną cztery typy domów: AMETYST, CYRKON, SZAFIR i TOPAZ. Nowoczesna, prosta i lekka architektura budynków, zagospodarowanie części wspólne osiedla (drogi, chodniki, ogrodzenie), usytuowanie osiedla w spokojnej i cichej okolicy to tylko niektóre z atutów tej inwestycji. Istotną zaletą są też różnorodne metraże domów, które wynoszą: od 42m² do 140m².

Atrakcyjna lokalizacja osiedla sprawia, że można odpocząć z dala od zgiełku miasta i spalin, umożliwia komunikację z każdej strony miasta bez konieczności przejazdu przez centrum, a sam dojazd do centrum nawet w godzinach szczytu nie trwa dłużej jak kwadrans. Jednocześnie zapewnia bliskość infrastruktury wielkiego miasta (szkół, ośrodków zdrowia, zaplecza handlowego - PSS Społem sklep Tęcza, Galerii Kwadrat i Galeria Podlaska, Biała i inne). Osiedle położone jest na malowniczym terenie za rzeczką Dolistówką w sąsiedztwie lasu. Szczegółowych informacji na temat prowadzonych inwestycji i budowanych mieszkań udzielą Państwu pracownicy naszego Biura Sprzedaży.
Nasz zespół zapewni Państwu fachowe doradztwo i rzetelną pomoc przy wyborze i zakupie domu, mieszkania, jego aranżacji, a także w wyborze korzystnych warunków kredytowania (patrz - dział KREDYTY).

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie.

Zachęcamy Państwa do obejrzenia naszego osiedla. Jesteśmy przekonani, że znajdą Państwo tutaj miejsce dla siebie.

Zapraszamy do zapoznania się z OFERTĄ CENOWĄ dostępną na stronie głównej w prezentacji osiedla.


zdjęcie z lotu ptaka


III etap inwestycji obejmuje budowę domów w zabudowie bliźniaczej, szeregowej i grupowej (lokale mieszkalne) o powierzchni użytkowej od 42 do ponad 140m2.

Przekazanie kluczy Klientom domów/mieszkań w budynkach nastąpi:

  • AMETYST i CYRKON do dn. 30.09.2010r.
  • SZAFIR i TOPAZ do dn. 31.10.2010r.

Ceny domów w III etapie Eko-Osiedla służą jedynie do celów informacyjnych i nie są ofertą handlową w rozumieniu prawa polskiego.

Realizacja:
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies/Polityce Prywatności.