Perła_1

1. bezpłatna rezerwacja ==>

Każdy Klient zainteresowany zakupem nieruchomości realizowanej i zrealizowanych przez firmę Eko-System ma możliwość bezpłatnej rezerwacji, której może dokonać osobiście, telefonicznie lub mail-owo. Czas trwania rezerwacji zależy od ilości dostępnych mieszkań o podobnych parametrach i wynosi ok. 7 dni. Jest to tzw. wstępna rezerwacja, która nie wymaga formy pisemnej.

2. przedwstępna umowa sprzedaży ==>

Przedwstępna umowa sprzedaży jest przyrzeczeniem zawarcia umowy właściwej kupna mieszkania. Zawierana jest w formie zwykłej pisemnej. Wzór ww. umowy na wybrany lokal mieszkany udostępniany jest dla każdego Klienta po złożeniu zapytania telefonicznego, mail-owego lub osobistego.

 Zalety zawarcia przedwstępnej umowy sprzedaży zawartej z firmą Eko-System:

  • brak dodatkowych kosztów związanych z zadatkiem, kaucją rezerwacyjną
  • „zamrożenie” najważniejszego parametru transakcji tj. ceny nieruchomości
  • wyłączenia lokalu ze sprzedaży
  • prawo odstąpienia od umowy w przypadku negatywnej decyzji kredytowej, bez żadnych kosztów i kar umownych.

3. umowa przenosząca własność (umowa przyrzeczona)

Umowa przenosząca własność zawierana jest w formie aktu notarialnego w terminie 1 miesiąca od wpłaty wymaganej kwoty i odbiorze lokalu mieszkalnego oraz po uzyskaniu wszelkich niezbędnych dokumentów urzędowych.

Realizacja:
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies/Polityce Prywatności.